Uwaga ! W czasie ferii biblioteki szkolne czynne: 12.02 (środa) w godz. 9.00- 10.00. Zapraszamy !Witamy w serwisie internetowym

Witamy w oficjalnym serwisie internetowym publicznego Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Kształcimy młodzież w Liceum Ogólnokształcącym i Technikach. Nasza oferta edukacyjna jest ciągle aktualizowana, a cele edukacyjne staramy się wypełniać rzetelnie - o czym świadczy uplasowanie naszego technikum na najwyższej w powiecie sochaczewskim pozycji przez zajęcie 22 miejsca na Mazowszu w XXII Rankingu Liceów i Techników – Perspektywy 2020. Zapraszamy!

Srebrna Tarcza dla Iwaszkiewicza

9 stycznia 2020 roku ogłoszono wyniki XXII Rankingu Najlepszych Liceów i Techników – Perspektywy 2020. W tegorocznym rankingu Perspektyw Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza otrzymał tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”. Kapituła Rankingu ocenia technika za pomocą czterech kryteriów: sukcesów szkoły na olimpiadach, wyników matury z przedmiotów obowiązkowych, wyników matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyników egzaminu zawodowego. Technikum w Iwaszkiewiczu od ośmiu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych szkół w Polsce i jest najwyżej plasowanym Technikum w powiecie sochaczewskim. W roku 2015 i 2016 otrzymaliśmy „Brązową Tarczę”, w 2017 i 2018 roku przyznano nam „Srebrną Tarczę”. W 2019 roku Iwaszkiewicz otrzymał „Złotą Tarczą”.
Pani Dyrektor Hanna Bonecka uważa, że wyniki w rankingu są powodem do dumy i warto się tym sukcesem chwalić. Zawdzięczamy je dobrej atmosferze do nauki w szkole tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów oraz absolwentów, na których wszechstronnym wykształceniu zależy nam najbardziej. Wynik, jaki osiągnęła szkoła podnosi również jej prestiż, ale przede wszystkim powinien być ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów szkół podstawowych oraz ich rodziców, którzy w 2020 roku staną przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Wszystkich którzy z sukcesem chcą zdać egzamin zawodowy i maturę zapraszamy do nauki w Iwaszkiewiczu. Iwaszkiewicz to gwarantuje!

E.S

Ostatnie fotoreportaże

2020-02-01
Studniówka w Iwaszkiewiczu
Foto A.Biszczan
2020-01-23
Szkolny turniej siatkówki
Foto A.Biszczan.

Najnowsze filmy