UWAGA UCZNIOWIE KLAS I LO I TECHNIKUM!!! Zapraszamy Was do udziału w projekcie unijnym „Uniwersytet otwarty” realizowanym wspólnie z firmą UPEMI oraz SGGW w Warszawie.Informacja o proteście pracowników oświaty

Szanowni Rodzice!
Szanowni Uczniowie!

Informujemy, że planowana od dnia 8 kwietnia 2019r. akcja strajkowa odbędzie się także w naszej szkole i będzie trwać do odwołania. W czasie akcji strajkowej w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Dla uczniów, którzy zgłoszą się do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć możemy organizować wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Prosimy na bieżąco śledzić informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły za pośrednictwem strony internetowej szkoły oraz szkolnego Facebooka.
Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie

List do rodziców

Witamy w serwisie internetowym

Witamy w oficjalnym serwisie internetowym publicznego Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Kształcimy młodzież w Liceum Ogólnokształcącym i Technikach .Nasza oferta edukacyjna jest ciągle aktualizowana, a cele edukacyjne staramy się wypełniać rzetelnie - o czym świadczy uplasowanie naszego technikum na najwyższej w powiecie sochaczewskim pozycji przez zajęcie 12 miejsca na Mazowszu w XXI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2019. Zapraszamy!

1%

„Złota Tarcza” dla Iwaszkiewicza

10 stycznia 2019 roku ogłoszono wyniki XXI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2019. Zgodnie z metodologią rankingu na pozycję szkoły mają wpływ takie czynniki jak wyniki matur, olimpiad przedmiotowych oraz egzaminów zawodowych. W rankingu techników obowiązują cztery najważniejsze kryteria ich oceny: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego. Ranking uwzględnia szkoły, w których ubiegłoroczną maturę zdawało minimum 12 osób, oraz w których wyniki średnie egzaminu z języka polskiego i matematyki były nie mniejsze niż 0,75 średniej krajowej.
W tegorocznym rankingu Perspektyw Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza otrzymał tytuł „Złotej Szkoły 2019”. Technikum w Iwaszkiewiczu od siedmiu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych szkół w Polsce i jest najwyżej plasowanym Technikum w powiecie sochaczewskim. W roku 2015 i 2016 otrzymaliśmy „Brązową Tarczę”, w 2017 roku byliśmy na 38 miejscu na Mazowszu, w ubiegłym roku uplasowaliśmy się na 21 miejscu wśród mazowieckich placówek i ponownie przyznano nam „Srebrną Tarczę”. W tegorocznym rankingu jesteśmy 12 szkołą na Mazowszu ze „Złotą Tarczą”. Znacznie awansowaliśmy też w ogólnopolskim rankingu szkół z 179 miejsca na 92. Pani Dyrektor Hanna Bonecka uważa, że tak duży awans w rankingu jest powodem do dumy i warto się tym sukcesem chwalić. Zawdzięczamy go dobrej atmosferze do nauki w szkole tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów oraz absolwentów, na których wszechstronnym wykształceniu zależy nam najbardziej.
Wynik, jaki osiągnęła szkoła podnosi również jej prestiż, ale przede wszystkim powinien być ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ich rodziców, którzy w 2019 roku stają przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej. Wszystkich którzy z sukcesem chcą zdać egzamin zawodowy i maturę zapraszamy do nauki w Iwaszkiewiczu. Iwaszkiewicz to gwarantuje!

Ostatnie fotoreportaże

Najnowsze filmy