Witamy w serwisie internetowym

Witamy w oficjalnym serwisie internetowym publicznego Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Kształcimy młodzież w Liceum Ogólnokształcącym i Technikach. Nasza oferta edukacyjna jest ciągle aktualizowana, a cele edukacyjne staramy się wypełniać rzetelnie - o czym świadczy uplasowanie naszego technikum na najwyższej w powiecie sochaczewskim pozycji przez zajęcie 35 miejsca na Mazowszu w XXIII Rankingu Liceów i Techników – Perspektywy 2021. Zapraszamy!

Zaproszenie na wydarzenie

Zaproszenie na wydarzenie
Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu. Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Zdalne Nauczanie

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, przedłuża okres zamknięcia szkół dla stacjonarnej nauki do dnia 11 kwietnia 2021r.
W sprawach dotyczących zdalnej nauki prosimy kontaktować się z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją przez e-dziennik, albo drogą mailową lub telefoniczną za pośrednictwem sekretariatu szkolnego w budynku szkoły przy ul. Chodakowskiej w godzinach od 8.00 do 15.00.

Srebrna Tarcza dla Iwaszkiewicza

27 stycznia 2021 roku ogłoszono wyniki XXIII Rankingu Najlepszych Liceów i Techników – Perspektywy 2021. W tegorocznym rankingu Perspektyw Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza otrzymał ponownie tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”. Kapituła Rankingu ocenia technika za pomocą czterech kryteriów: sukcesów szkoły na olimpiadach, wyników matury z przedmiotów obowiązkowych, wyników matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyników egzaminu zawodowego. Technikum w Iwaszkiewiczu od ośmiu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych szkół w Polsce i jest najwyżej plasowanym Technikum w powiecie sochaczewskim. W roku 2015 i 2016 otrzymaliśmy „Brązową Tarczę”, w 2017 i 2018 roku przyznano nam „Srebrną Tarczę”. W 2019 roku Iwaszkiewicz otrzymał „Złotą Tarczą”.W 2020 roku ponownie otrzymaliśmy „Srebrną Tarczę”. Pani Dyrektor Hanna Bonecka uważa, że wyniki w rankingu są powodem do dumy i warto się tym sukcesem chwalić. Zawdzięczamy je dobrej atmosferze do nauki w szkole tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów oraz absolwentów, na których wszechstronnym wykształceniu zależy nam najbardziej. Wynik, jaki osiągnęła szkoła podnosi również jej prestiż, ale przede wszystkim powinien być ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów szkół podstawowych oraz ich rodziców, którzy w 2021 roku staną przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Wszystkich którzy z sukcesem chcą zdać egzamin zawodowy i maturę zapraszamy do nauki w Iwaszkiewiczu. Iwaszkiewicz to gwarantuje!

E.S

Ostatnie fotoreportaże

Najnowsze filmy

5 luty 2020