Witamy w serwisie internetowym

Witamy w oficjalnym serwisie internetowym publicznego Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Kształcimy młodzież w Liceum Ogólnokształcącym, Technikach oraz Zasadniczej Szkole Zawodowej. Nasza oferta edukacyjna jest ciągle aktualizowana, a cele edukacyjne staramy się wypełniać rzetelnie - o czym świadczy uplasowanie naszego technikum na najwyższej w powiecie sochaczewskim pozycji przez zajęcie 38 miejsca na Mazowszu w XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017 Zapraszamy!

Dzień otwarty

Już 6 kwietnia o godzinie 16.00 Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza zaprasza gimnazjalistów i ich rodziców na dzień otwarty w budynku szkoły przy ulicy Chopina 99a.
Podczas dnia otwartego nasi goście zapoznają się z pełną ofertą edukacyjną Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie na rok szkolny 2017/2018 , spotkają się z nauczycielami, uczniami i absolwentami szkoły. Jak co roku przygotowujemy wiele atrakcji związanych z kierunkami kształcenia w szkole i, jak co roku, towarzyszyć nam będą instytucje, z którymi Iwaszkiewicz współpracuje - wojsko, policja , straż pożarna.
Przyjdź. Zobacz. Wybierz.
ZAPRASZAMY - 6 kwietnia 2017 roku, budynek przy ul. Chopina 99a, godz. 16.00 -17.30

Ankieta dla absolwentów

Zapraszamy wszystkich naszych absolwentów do wypełnienia ankiety dotyczącej losów absolwentów. Link do ankiety

Technikum w Iwaszkiewiczu 38. na Mazowszu

2017-01-11
10stycznia 2017 roku ogłoszono wyniki ogólnopolskiego XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017. Jest to ważny ranking, ponieważ od pięciu lat Technikum w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza zajmuje w nim wysokie miejsca, a przez ostatnie dwa lata Technikum w Iwaszkiewiczu otrzymywało tytuł „Brązowej Szkoły” .W tym roku Technikum w Iwaszkiewiczu znalazło się na 38 miejscu wśród wszystkich tego typu szkół na Mazowszu i jest nadal najwyżej plasowanym Technikum w Powiecie Sochaczewskim. Ranking Perspektyw to jeden z najważniejszych rankingów edukacyjnych. Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji techników są wyniki zdawanych przez uczniów każdej szkoły w Polsce egzaminów zewnętrznych – matury oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Wynik, jaki szkoła osiągnęła, nie tylko podnosi jej prestiż, ale przede wszystkim jest ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów gimnazjów i ich rodziców, którzy stają przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Wszystkich zainteresowanych szkołą zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do nauki w Iwaszkiewiczu.

E.Sobczyńska

Ostatnie fotoreportaże

2017-1-19
Studniówka 2017
36 zdjęć.
2017-01-19
WOSP w Iwaszkiewiczu
40 zdjęć.

Najnowsze filmy

Alternative content

Get Adobe Flash player