OGŁOSZENIA

W dniu 08 lutego 2011 roku odbędzie się konkurs z zakresu przedsiębiorczości dla członków Klubu Młodego Przedsiębiorcy. Orientacyjny czas trwania konkursu jest przewidziany na dwie godziny lekcyjne. Dla laureatów przewidziane są cenne nagrody. Zgłoszenia udziału w konkursie proszę kierować do Małgorzaty Krul do dnia 03 lutego 2011r.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ I WYJAZDÓW UCZESTNIKÓW KLUBU MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
SPOTKANIA W RAMACH ZAJĘĆ W KLUBIE
28 stycznia - Spotkanie w ramach Klubu Młodego Przedsiębiorcy
03 luty - Spotkanie w ramach Klubu Młodego Przedsiębiorcy
03 marzec - Spotkanie w ramach Klubu Młodego Przedsiębiorcy
17 marzec - Spotkanie w ramach Klubu Młodego Przedsiębiorcy
24 marca - Spotkanie z wykładowcą akademickim POU
WYJAZDY NA WYCIECZKI
08 marca - Planowana wycieczka do GPW w Warszawie w ramach KMP
KONKURSY
08 lutego - konkurs z zakresu przedsiębiorczości dla członków Klubu Młodego Przedsiębiorcy 24 marca - konkurs z zakresu przedsiębiorczości dla uczniów Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza >dla członków Klubu Młodego Przedsiębiorcy.

Orientacyjny czas trwania konkursu jest przewidziany  na trzy godziny lekcyjne.

Dla laureatów przewidziane są cenne nagrody.

Zgłoszenia  udziału w konkursie proszę kierować do Renaty Leśniewskiej –Skonecznej do dnia 31 marca 2010r.

Szkoła   |   Projekt   |     |    |